... s námi v klidu a pohodě ...

Služby

Náše firma nabízí širokou paletu dnes již tradičních prvků stavebního materiálu jako jsou omítky, fasády, izolace, sádrokartony, minerální podhledy, nářadí, střešní krytiny a příslušenství pro profesionály i domácí kutily. V naší nabídce jsme se snažili maximálně vyjít vstříc všem našim zákazníkům. Věříme, že se u nás budete cítit dobře a najdete vždy to, co hledáte. V případě, že to co hledáte nebude skladem, zajistí Vám naši zaměstnanci jeho dodání v co možná nejkratším možném termínu.

 

Nabízíme

Náš obchod se stavebninami se zabývá prodejem stavebního materiálu za velmi příznivé ceny. Díky dlouhodobým zkušenostem, znalostem a spolupráci s dodavatelskými firmami umíme nabídnout komplexní řešení dané problematiky. K jejímu řešení Vám připravíme cenové nabídky a výpočty spotřeby materiálu. A k úplné spokojenosti Vám dodáme objednaný materiál ve Vámi určeném termínu na požadované místo. Neváhejte a obraťte se na nás.

Proč nakupovat u nás

Chceme Vám nabízet vždy jen kvalitní služby. K tomu nám pomáhá komplexní řešení stavebních potřeb našich zákazníků v našem oboru. Pomáháme Vám stavět ....

 

Kontakt

FALCO North s.r.o.

obchod@falcoliberec.cz

Bajkalská ul. ppč 263
Liberec 8
46008

775 658 007

Vyhledávání

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode